SBŠ Ostrava - mládež
  • Členská sekce
  • CZ.BASKETBALL
  • SMO
  • MEL
  • Rozpis
  • Facebook
  • Instagram
  • Zonerama
  • TVCOM.cz
  • SBŠ Ostrava
    • Informace o klubu
    • Slavíme 25 let
    • Trenéři
    • Aktuality
    • Nábor hráček
    • Úrazové pojištění
    • Pobočné spolky
    • Odkazy
  • Ženy
    • Extraliga žen
    • 2. liga žen
  • Mládež
    • U19 Starší dorostenky
    • U17 Mladší dorostenky
    • U15 Starší žákyně
    • U14 - Mladší žákyně
    • U13 Starší minižákyně
    • U12 Mladší minižákyně
    • U11 Nejmladší minižákyně
    • U10 Nejmladší minižákyně
    • Přípravky
    • Mateřské školky
  • Soustředění
  • Haly
  • Fanshop
    • Oficiální klubový merch
    • SBŠ dresy a doplňky
SBŠ Ostrava - mládež
  • Kontakty
  • Partneři
    • Možnosti spolupráce
    • Partneři
  • Ostrava Cup
    • Pozvánky / Invitation
    • Přihláška / Registration
    • Týmy / Teams
    • Fotky / Photos
    • Facebook
    • Instagram
    • Ostrava !!!
  • Easter Tournament Ostrava
SBŠ Ostrava - mládež
SBŠ Ostrava - mládež
  • SBŠ Ostrava
  • Ženy
  • Mládež
  • Soustředění
  • Haly
  • Fanshop
  • Kontakty
  • Partneři
  • Ostrava Cup
  • Easter Tournament Ostrava
  • Členská sekce
  • CZ.BASKETBALL
  • SMO
  • MEL
  • Rozpis
  • Facebook
  • Instagram
  • Zonerama
  • TVCOM.cz
SBŠ Ostrava - mládež
  • SBŠ Ostrava
    • Informace o klubu
    • Slavíme 25 let
    • Trenéři
    • Aktuality
    • Nábor hráček
    • Úrazové pojištění
    • Pobočné spolky
    • Odkazy
  • Ženy
    • Extraliga žen
    • 2. liga žen
  • Mládež
    • U19 Starší dorostenky
    • U17 Mladší dorostenky
    • U15 Starší žákyně
    • U14 - Mladší žákyně
    • U13 Starší minižákyně
    • U12 Mladší minižákyně
    • U11 Nejmladší minižákyně
    • U10 Nejmladší minižákyně
    • Přípravky
    • Mateřské školky
  • Soustředění
  • Haly
  • Fanshop
    • Oficiální klubový merch
    • SBŠ dresy a doplňky
  • Kontakty
  • Partneři
    • Možnosti spolupráce
    • Partneři
  • Ostrava Cup
    • Pozvánky / Invitation
    • Přihláška / Registration
    • Týmy / Teams
    • Fotky / Photos
    • Facebook
    • Instagram
    • Ostrava !!!
  • Easter Tournament Ostrava
  • Členská sekce
  • CZ.BASKETBALL
  • SMO
  • MEL
  • Rozpis
  • Facebook
  • Instagram
  • Zonerama
  • TVCOM.cz
Extraliga žen
  • Přehled
  • Soupiska
  • Zápasy
  • Tabulka
  • Články
SBŠ Ostrava - mládež

Extraliga ženPřehled

  • Přehled
  • Soupiska
  • Zápasy
  • Tabulka
  • Články
90_20260616_183423.jpg
Klubové zprávy - út 16. 6. 2026

Basketbalistky SBŠ Ostrava jsou nejlepším sportovním kolektivem roku 2025

Historické období basketbalového oddílu SBŠ Ostrava zapisuje další milník. Elitní ženský basketbalový tým totiž včera převzal ocenění od Statutárního města Ostrava za nejlepší sportovní kolektiv. Jedná se tak o symbolickou tečku za povedenou sezónou 2025/2026.

73_20260406_200905.jpg
Klubové zprávy - po 6. 4. 2026

Od doby, kdy se míč poprvé dostane do vzduchu, musíme mít energii, burcuje Aleah Nelson

Nemožné se pomalu stává skutečností. Dvě výhry v řadě znamenají vyrovnání čtvrtfinálové série s Chomutovem, kterou tak rozhodne závěrečné páté utkání na Campusu Ostravské univerzity. Na zápas se těší také miláček tribun – americká trojkařka Aleah Nelson, která říká, že pro SBŠ bude podstatné mít v průběhu celého zápasu energii.

72_20260406_112712.jpg
Klubové zprávy - po 6. 4. 2026

Rozhodující bitva o všechno. SBŠ Ostrava jde v domácím prostředí po historickém semifinále

Z 0:2 na 2:2. SBŠ Ostrava dokázala v Chomutově odvrátit druhý mečbol a vynutit si rozhodující pátý zápas čtvrtfinálové série. Teď přijde moment pravdy – doma, před vlastními fanoušky. Vstup ZDARMA!

Všechny články

Výsledky & aktuální program

SBŠ Ostrava - mládež

Poslední zápasy

sobota25. 4.17:00
SBŠ Ostrava
KP Brno
SBŠ OstravaKP Brno
so 25. 4. 2026 17:00 @ SH Ostravské univerzity, Ostrava, Chance ŽBL - play-off, 3. kolo
– : –
so 25. 4. 2026 17:00 @ SH Ostravské univerzity, Ostrava, Chance ŽBL - play-off, 3. kolo
úterý21. 4.18:00
KP Brno
SBŠ Ostrava
KP BrnoSBŠ Ostrava
út 21. 4. 2026 18:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA hala 1, Brno, Chance ŽBL - play-off, 2. kolo
68:64
út 21. 4. 2026 18:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA hala 1, Brno, Chance ŽBL - play-off, 2. kolo
neděle19. 4.17:00
SBŠ Ostrava
KP Brno
SBŠ OstravaKP Brno
ne 19. 4. 2026 17:00 @ SH Ostravské univerzity, Ostrava, Chance ŽBL - play-off, 1. kolo
64:72
ne 19. 4. 2026 17:00 @ SH Ostravské univerzity, Ostrava, Chance ŽBL - play-off, 1. kolo

Nadcházející zápasy

Zatím žádné zápasy

Chance ŽBL - základní část

Název týmuZZápasySkóreBody
1
ZVVZ USK Praha181935:95336
2
Žabiny Brno181471:113232
3
SBŠ Ostrava181392:130732
4
KP Brno181504:131331
5
DSK Basketball Brandýs181294:148627
6
Levhartice Chomutov181219:134725
7
KARA Trutnov181316:143525
8
Sokol Hradec Králové181260:133624
9
Slovanka181127:163419
10
Basket Ostrava181016:159119
SBŠ Ostrava - mládež

SBŠ Ostrava - mládež

Oficiální stránky basketbalového klubu SBŠ Ostrava

  • Facebook
  • Instagram
  • Zonerama
SBŠ Ostrava - mládež © 2026.Všechna práva vyhrazena